Zatoka Braniewo
  Terminarz
 

RUNDA JESIENNA

 

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Błękitni Pasym - MKS Szczytno 10 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec - Motor Lubawa 10 sierpnia, 14:00
Rominta Gołdap - Granica Kętrzyn 9 sierpnia, 16:00
Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko 9 sierpnia, 17:00
Mazur Ełk - Zamek Kurzętnik 8 sierpnia, 17:30
Start Nidzica - Polonia Pasłęk 9 sierpnia, 16:00
Tęcza Biskupiec - Sokół Ostróda 9 sierpnia, 16:00
Tęcza Miłomłyn - Płomień Ełk 9 sierpnia, 17:00
MKS Korsze - ZKS Olimpia Elbląg 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13 sierpnia

MKS Szczytno - ZKS Olimpia Elbląg
Płomień Ełk - MKS Korsze
Sokół Ostróda - Tęcza Miłomłyn
Polonia Pasłęk - Tęcza Biskupiec
Zamek Kurzętnik - Start Nidzica
Mamry Giżycko - Mazur Ełk
Granica Kętrzyn - Zatoka Braniewo
Motor Lubawa - Rominta Gołdap
Błękitni Pasym - GKS Wikielec

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

GKS Wikielec - MKS Szczytno
Rominta Gołdap - Błękitni Pasym
Zatoka Braniewo - Motor Lubawa
Mazur Ełk - Granica Kętrzyn
Start Nidzica - Mamry Giżycko
Tęcza Biskupiec - Zamek Kurzętnik
Tęcza Miłomłyn - Polonia Pasłęk
MKS Korsze - Sokół Ostróda
ZKS Olimpia Elbląg - Płomień Ełk

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

MKS Szczytno - Płomień Ełk
Sokół Ostróda - ZKS Olimpia Elbląg
Polonia Pasłęk - MKS Korsze
Zamek Kurzętnik - Tęcza Miłomłyn
Mamry Giżycko - Tęcza Biskupiec
Granica Kętrzyn - Start Nidzica
Motor Lubawa - Mazur Ełk
Błękitni Pasym - Zatoka Braniewo
GKS Wikielec - Rominta Gołdap

Kolejka 5 - 27 sierpnia

Rominta Gołdap - MKS Szczytno
Zatoka Braniewo - GKS Wikielec
Mazur Ełk - Błękitni Pasym
Start Nidzica - Motor Lubawa
Tęcza Biskupiec - Granica Kętrzyn
Tęcza Miłomłyn - Mamry Giżycko
MKS Korsze - Zamek Kurzętnik
ZKS Olimpia Elbląg - Polonia Pasłęk
Płomień Ełk - Sokół Ostróda

Kolejka 6 - 30-31 sierpnia

MKS Szczytno - Sokół Ostróda
Polonia Pasłęk - Płomień Ełk
Zamek Kurzętnik - ZKS Olimpia Elbląg
Mamry Giżycko - MKS Korsze
Granica Kętrzyn - Tęcza Miłomłyn
Motor Lubawa - Tęcza Biskupiec
Błękitni Pasym - Start Nidzica
GKS Wikielec - Mazur Ełk
Rominta Gołdap - Zatoka Braniewo

Kolejka 7 - 3 września

Zatoka Braniewo - MKS Szczytno
Mazur Ełk - Rominta Gołdap
Start Nidzica - GKS Wikielec
Tęcza Biskupiec - Błękitni Pasym
Tęcza Miłomłyn - Motor Lubawa
MKS Korsze - Granica Kętrzyn
ZKS Olimpia Elbląg - Mamry Giżycko
Płomień Ełk - Zamek Kurzętnik
Sokół Ostróda - Polonia Pasłęk

Kolejka 8 - 6-7 września

MKS Szczytno - Polonia Pasłęk
Zamek Kurzętnik - Sokół Ostróda
Mamry Giżycko - Płomień Ełk
Granica Kętrzyn - ZKS Olimpia Elbląg
Motor Lubawa - MKS Korsze
Błękitni Pasym - Tęcza Miłomłyn
GKS Wikielec - Tęcza Biskupiec
Rominta Gołdap - Start Nidzica
Zatoka Braniewo - Mazur Ełk

Kolejka 9 - 10 września

Mazur Ełk - MKS Szczytno
Start Nidzica - Zatoka Braniewo
Tęcza Biskupiec - Rominta Gołdap
Tęcza Miłomłyn - GKS Wikielec
MKS Korsze - Błękitni Pasym
ZKS Olimpia Elbląg - Motor Lubawa
Płomień Ełk - Granica Kętrzyn
Sokół Ostróda - Mamry Giżycko
Polonia Pasłęk - Zamek Kurzętnik

Kolejka 10 - 13-14 września

MKS Szczytno - Zamek Kurzętnik
Mamry Giżycko - Polonia Pasłęk
Granica Kętrzyn - Sokół Ostróda
Motor Lubawa - Płomień Ełk
Błękitni Pasym - ZKS Olimpia Elbląg
GKS Wikielec - MKS Korsze
Rominta Gołdap - Tęcza Miłomłyn
Zatoka Braniewo - Tęcza Biskupiec
Mazur Ełk - Start Nidzica

Kolejka 11 - 20-21 września

Start Nidzica - MKS Szczytno
Tęcza Biskupiec - Mazur Ełk
Tęcza Miłomłyn - Zatoka Braniewo
MKS Korsze - Rominta Gołdap
ZKS Olimpia Elbląg - GKS Wikielec
Płomień Ełk - Błękitni Pasym
Sokół Ostróda - Motor Lubawa
Polonia Pasłęk - Granica Kętrzyn
Zamek Kurzętnik - Mamry Giżycko

Kolejka 12 - 27-28 września

MKS Szczytno - Mamry Giżycko
Granica Kętrzyn - Zamek Kurzętnik
Motor Lubawa - Polonia Pasłęk
Błękitni Pasym - Sokół Ostróda
GKS Wikielec - Płomień Ełk
Rominta Gołdap - ZKS Olimpia Elbląg
Zatoka Braniewo - MKS Korsze
Mazur Ełk - Tęcza Miłomłyn
Start Nidzica - Tęcza Biskupiec

Kolejka 13 - 4-5 października

Tęcza Biskupiec - MKS Szczytno
Tęcza Miłomłyn - Start Nidzica
MKS Korsze - Mazur Ełk
ZKS Olimpia Elbląg - Zatoka Braniewo
Płomień Ełk - Rominta Gołdap
Sokół Ostróda - GKS Wikielec
Polonia Pasłęk - Błękitni Pasym
Zamek Kurzętnik - Motor Lubawa
Mamry Giżycko - Granica Kętrzyn

Kolejka 14 - 11-12 października

MKS Szczytno - Granica Kętrzyn
Motor Lubawa - Mamry Giżycko
Błękitni Pasym - Zamek Kurzętnik
GKS Wikielec - Polonia Pasłęk
Rominta Gołdap - Sokół Ostróda
Zatoka Braniewo - Płomień Ełk
Mazur Ełk - ZKS Olimpia Elbląg
Start Nidzica - MKS Korsze
Tęcza Biskupiec - Tęcza Miłomłyn

Kolejka 15

Tęcza Miłomłyn - MKS Szczytno
MKS Korsze - Tęcza Biskupiec
ZKS Olimpia Elbląg- Start Nidzica
Płomień Ełk - Mazur Ełk
Sokół Ostróda - Zatoka Braniewo
Polonia Pasłęk - Rominta Gołdap
Zamek Kurzętnik - GKS Wikielec
Mamry Giżycko - Błękitni Pasym
Granica Kętrzyn - Motor Lubawa

Kolejka 16 - 25-26 października

MKS Szczytno - Motor Lubawa
Błękitni Pasym - Granica Kętrzyn
GKS Wikielec - Mamry Giżycko
Rominta Gołdap - Zamek Kurzętnik
Zatoka Braniewo - Polonia Pasłęk
Mazur Ełk - Sokół Ostróda
Start Nidzica - Płomień Ełk
Tęcza Biskupiec - ZKS Olimpia Elbląg
Tęcza Miłomłyn - MKS Korsze

Kolejka 17 - 29 października

MKS Korsze - MKS Szczytno
ZKS Olimpia Elbląg - Tęcza Miłomłyn
Płomień Ełk - Tęcza Biskupiec
Sokół Ostróda - Start Nidzica
Polonia Pasłęk - Mazur Ełk
Zamek Kurzętnik - Zatoka Braniewo
Mamry Giżycko - Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn - GKS Wikielec
Motor Lubawa - Błękitni Pasym
 

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 5 odwiedzający (6 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
liczniki